הוצאת אזרחות רומנית - כל השירותים במשרד אחד

staffמשרדנו מתמחה בהוצאת אזרחות רומנית ושירותים רבים נוספים הקשורים לדין הרומני ולעבודה השוטפת מול הרשויות ברומניה. אם אתם מתעניינים בהוצאת אזרחות רומנית, הוצאת דרכון רומני, אם אתם מתעתדים לבצע עסקה או השקעה ברומניה, ייתכן שנוכל לסייע לכם למקסם את התוצאות. למשרד ניסיון עשיר בטיפול מהיר ויעיל במאות לקוחות מרוצים. בחלק זה תוכלו לקרוא את עיקרי השירותים אותם אנו מספקים:

הוצאת אזרחות רומנית

אנו מספקים את מכלול השירותים הנחוצים לשם הוצאת אזרחות רומנית. לצורך כך, הלקוח חותם על יפויי כח מתאימים המאפשרים לנו לייצגו הן בפני הרשויות ברומניה והן בפני הרשויות בישראל. בהתאם לדרישת הלקוח, אנו דואגים להוצאת כל המסמכים הדרושים מהרשויות השונות (בישראל וברומניה) ועם איסוף כל החומר הנחוץ, אנו מגישים את הבקשה להוצאת אזרחות רומנית. יודגש כי מעורבות הלקוח בהליך הינה זניחה ביותר והוא אינו נדרש לבזבז שעות מרובות בהשגת מסמכים, עמידה בתורים וכמובן, נחסכות ממנו הוצאות גבוהות של העסקת מתורגמן, נוטריון ועוד. כמו כן, אנו חוסכים עבור הלקוח את הנסיעות למשרד החוץ בירושלים עבור אישורי אפוסטיל, למשרד הדתות עבור אפוסטיל לתעודת נישואין, לבתי המשפט, משרד הפנים וכו'. לחצו על הלינק הבא לקריאה נוספת אודות הוצאת אזרחות רומנית.

הוצאת דרכון רומני

לאחר הוצאת אזרחות רומנית ניתן להמשיך את הטיפול להוצאת דרכון רומני. גם כאן, אנו משתמשים בייפוי הכוח של הלקוח, כך שנמנע ממנו הצורך לעמוד בתורים, למלא טפסים ולנהל את ההליך הבירוקרטי מול הרשויות. לחצו על הלינק הבא לקריאה נוספת אודות הוצאת דרכון רומני.

מתן חוות דעת בדין הרומני

od-romaniaאנו מסייעים לאנשי עסקים, משרדי עורכי דין בארץ ואנשים פרטיים במתן חוות דעת אודות הדין הרומני. בין הנושאים הנפוצים בהם אנו מתבקשים לספק חוות דעת: התרות נישואין, מקרקעין, דיני אישות, חוות דעת בנושאי נדל"ן רומני וכן בדיקות נאותות ברומניה. כך לדוגמא, סייענו לאזרחית ישראלית שנישאה לאזרח רומני ושנישואיהם אושרו בישראל, להתגרש מבעלה הרומני – כל זאת ללא התייצבות האזרחית בדיונים בבית המשפט הרומני. במקרים רבים נוספים, סייענו ללקוחות לבטל יפוי כח שנמסרו בזמנו לחברות רומניות או עורכי דין רומניים ונטלנו על עצמנו את הייצוג עבור הלקוח, לאחר שכל אותם גורמים רומניים, לא הצליחו לטפל בעניינם של הלקוחות ורבים מהם אף "נעלמו" ולא ניתן היה להשיגם.

השבת רכוש מרומניה

משרדנו מטפל בתיקי השבת רכוש מרומניה, באותם מקרים בהם הרכוש הולאם בתקופת השלטון הקומוניסטי. אנו מקדמים תיקים "שנתקעו" ו/או לא קודמו ובשיתוף פעולה עם הלקוח מגבשים פיתרון יצירתי (בהתאם לדין הרומני) לשם קידום יעיל של התיק. לחצו על הלינק הבא לקריאה נוספת אודות השבת רכוש מרומניה.

תרגומים, אישורים נוטריונים ואישורי אפוסטיל

משרדנו מספק, כשירות משלים, שירותי תרגום מעברית לרומנית ורומנית לעברית וכן אישורים נוטריוניים שונים, בהתאם להליך הנדרש ולבקשת הלקוח. כמו כן, מספק משרדנו הוצאת אישורי אפוסטיל מרומניה.

הקמת חברות ברומניה

משרדנו מייצג חברות רומניות רבות (בבעלות ישראלית) ומעניק שירותים משפטיים שוטפים לחברות אלו. בין היתר, משרדנו דואג לכל ההליכים אל מול הרשויות ברומניה בהתאם לדרישות רשם החברות הרומני ובהתאם לדרישות רשויות המס ברומניה.

הוצאת אזרחות רומנית או סיוע משפטי ברומניה

אם אתם מתעניינים בהוצאת אזרחות רומנית או שיש לכם צורך בסיוע משפטי ברומניה, צרו עימנו קשר לשיחת ייעוץ ראשונית חינם וללא התחייבות בטלפון 03-6444500. נשמח להעמיד לרשותכם את נסיוננו ומומחיותנו.
דילוג לתוכן